O nás

Artem Burdiyan Jiu-jitsu Academy

ABJJA je naším úkolem poskytnout bezpečné a zábavné prostředí pro všechny zájemce, aby se mohli úspěšně rozvíjet v bojovém umění BJJ. Čímž zároveň zlepši fyzickou kondici, flexibilitu, psychickou odolnost a naučí se respektu k sobě i ostatním.

Díky našemu programu se dostanete do skvělé sportovní formy a zároveň získáte sebedůvěru a budete připravení na jakékoli životní změny.

Do každé lekce začleňujeme zábavu, fitness a disciplínu. Náš program učí, jak zvládnout negativní tlak a ohrožující situace, ve kterých se mohou ocitnout.

Jiu Jistu je světově uznávaným systémem sebeobrany který vás vybaví dovednostmi, které posílí jeho fyzické a emocionální zdraví.

Na rozdíl od jiných forem bojových umění, které se zaměřují na vizuálně atraktivní kopy, údery a skoky se BJJ zaměřuje na sebeobranné techniky, které poskytují skutečnou praktickou hodnotu využitelnou ve skutečných životních situacích.

Jiu Jitsu se překládá jako „jemné umění“, protože se zaměřuje na využití síly a techniky maximálně efektivním způsobem, čímž umožňuje porazit většího a silnějšího protivníka.

Hlavní trenér: Artem Burdiyan

Artem, Vystudoval obor tělovýchova a sport na fakultě tělesné kultury Univerzity Palackého a to s jediným cílem, aby byl lepším trenérem. Bojovým sportům a uměním se věnuje od svých 9 let, své první krůčky dělal v Boxu, později trénoval Shotokan Karate a od roku 1998 se věnoval japonskému tedy tradičnímu Jiu Jitsu, v roce 2010 získal černý pás. BJJ začal trénovat v roce 2012, aktuálně je držitelem hnědého pásu pod Augusto Frota.

Jsme hrdým členem Frota Teamu